Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Comisia pentru buget, finanţe, activitate bancară şi piaţă de capital

Sample avatar Group
ARCAŞ I. Viorel

Preşedinte
din 01.02.2018

grup PSD

Sample avatar Group
MIHU Ștefan

Vicepreşedinte
din 17.09.2018

grup PSD

Sample avatar Group
BULACU Romulus

Secretar
din 24.09.2018

grup PNL

Sample avatar Group
CÎȚU Florin-Vasile

Membru
din 01.02.2018

grup PNL

Sample avatar Group
LUPU Victorel

Membru
din 01.02.2017

grup PSD

Sample avatar Group
NIȚĂ Ilie

Membru
din 22.12.2016

grup PSD

Sample avatar Group
OPREA Ştefan-Radu

Membru
din 08.09.2020

grup PSD

Sample avatar Group
SOPORAN Aurel-Horea

Membru
din 11.09.2018

grup PSD

Sample avatar Group
TÁNCZOS Barna

Membru
din 22.12.2016

grup UDMR

Sample avatar Group
TEODOROVICI Eugen-Orlando

Membru
din 01.02.2018

grup PSD


Comunicate de presă

Contact

Tel: 021 312 02 98
Fax: 021 314 80 75
E-mail: comisiabuget@senat.ro
Go to top