Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Forumul Parlamentar European pentru Populaţie şi Dezvoltare (EPF)

 Legislatura
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992
Arată istoric
Preşedinte
ParlamentarGrupDin dataPana in data
ROTARU Ion Senat (PSD) 28.12.2016 12.03.2018
Membru
ParlamentarGrupDin dataPana in data
CARACOTA Iancu Senat (PNL) 03.12.2018 23.09.2018
OPREA Mario-Ovidiu Senat (PNL) 28.12.2016 12.03.2018
Go to top