Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK


Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

PARLAMENTUL CROAŢIEI

http://www.sabor.hr



 Legislatura
Select 21.12.2020 - 20.12.2024
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Grupul parlamentar de prietenie cu Croatia

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 AXINIA Adrian-George Deputat AUR din data de 11.05.2021
5 BARCARI Rodica-Luminiţa Deputat PNL din data de 11.05.2021
6 BOLA Bogdan-Alexandru Deputat PNL din data de 11.05.2021
7 CHESNOIU Adrian-Ionuţ Deputat PSD din data de 11.05.2021
8 CRUŞOVEANU Marian Deputat PNL din data de 11.05.2021
9 DRANCĂ Andrei-Iulian Deputat USR din data de 11.05.2021
10 FENECHIU Cătălin-Daniel Senator PNL din data de 11.05.2021
11 FIRU Stela Senator PNL din data de 11.05.2021
12 HUŢU Alexandra Deputat PSD din data de 11.05.2021
13 LADÁNYI László-Zsolt Deputat UDMR din data de 11.05.2021
14 MOLNAR Ervin Deputat PNL din data de 11.05.2021
15 OTEŞANU Daniela Deputat PSD din data de 11.05.2021
16 PIPER-SAVU Florin Deputat PSD din data de 11.05.2021
17 PURCĂRIN Bianca-Mihaela Senator PSD din data de 11.05.2021
18 SUCIU Sebastian-Ilie Deputat AUR din data de 11.05.2021
19 TENIŢĂ Dragoş-Cătălin Deputat USR din data de 11.05.2021
20 VULPESCU Ioan Deputat PSD din data de 11.05.2021




Go to top