Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

 Legislatura
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

MAREA ADUNARE NAŢIONALĂ A TURCIEI

http://www.tbmm.gov.tr

Grupul parlamentar de prietenie cu Turcia

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 BALINT Liviu-Ioan Deputat PRO EU din data de 27.09.2017
5 BIRCHALL Ana Deputat PSD din data de 26.04.2017
6 CĂCIULĂ Aurel Deputat PSD din data de 26.04.2017
7 COLIBAN Allen Senator USR din data de 26.04.2017
8 COZMANCIUC Corneliu-Mugurel Deputat PNL din data de 26.04.2017
9 DOBROVIE Matei-Adrian Deputat PNL din data de 26.04.2017
10 DURBACĂ Eugen Deputat PRO EU din data de 26.04.2017
11 IBRAM N. Iusein Deputat Minoritati din data de 26.04.2017
12 MACOVEI Silviu Nicu Deputat PSD din data de 26.04.2017
13 MOGA Nicolae Senator PSD din data de 26.04.2017
14 ORȚAN Ovidiu-Florin Senator PSD din data de 26.04.2017
15 POPESCU Virgil-Daniel Deputat PNL din data de 26.04.2017
16 PREDA Gh. Cezar Florin Deputat PNL din data de 26.04.2017
17 ROMAȘCANU Lucian Senator PSD din data de 26.04.2017
18 ŞERBAN Ciprian-Constantin Deputat PSD din data de 26.04.2017
19 SERES V. Dénes Deputat UDMR din data de 26.04.2017




Go to top