Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

 Legislatura
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

CONSILIUL NAŢIONAL

http://www.nrsr.sk

Grupul parlamentar de prietenie cu Slovacia

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 BODEA Marius Deputat PNL din data de 26.04.2017
5 BOTEZ Mihai-Cătălin Deputat USR din data de 26.04.2017
6 CAZANCIUC Robert-Marius Senator PSD din data de 26.04.2017
7 CUC Alexandru-Răzvan Deputat PSD din data de 26.04.2017
8 DOBRE Mircea-Titus Deputat PRO EU din data de 26.04.2017
9 DUNCA Marius-Alexandru Senator PSD din data de 26.04.2017
10 HĂRĂU Eleonora-Carmen Senator PNL din data de 26.04.2017
11 LUPAŞCU Costel Deputat PSD din data de 26.04.2017
12 LUPESCU Dumitru Deputat USR din data de 26.04.2017
13 MARIN N. Gheorghe Senator PSD din data de 26.04.2017
14 NASRA Gabriel-Horia Deputat PSD din data de 26.04.2017
15 OLTEANU Daniel Deputat ALDE din data de 26.04.2017
16 PAŞCAN Emil-Marius Deputat PMP din data de 26.04.2017
17 RUSE Mihai Senator Senatori neafiliați din data de 26.04.2017
18 SUCIU Matei Deputat PSD din data de 26.04.2017
19 URSU Răzvan-Ion Deputat PSD din data de 26.04.2017
20 VARGA Glad-Aurel Deputat PNL din data de 26.04.2017




Go to top