Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

 Legislatura
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

PARLAMENTUL

http://www.parliament.fi/

Grupul parlamentar de prietenie cu Finlanda

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 BOBOC Tudoriţa-Rodica Deputat PSD din data de 26.04.2017
5 BUDĂI Marius-Constantin Deputat PSD din data de 26.04.2017
6 BUICU Corneliu-Florin Deputat PSD din data de 26.04.2017
7 CÎMPEANU Sorin Mihai Deputat PRO EU din data de 26.04.2017
8 GORGHIU Alina-Ştefania Senator PNL din data de 26.04.2017
9 IONAȘCU Gabi Senator Senatori neafiliați din data de 26.04.2017
10 IORDACHE Virginel Senator PSD din data de 26.04.2017
11 LUNGU Tudoriţa Deputat PNL din data de 26.04.2017
12 MARICA Petru-Sorin Deputat PRO EU din data de 26.04.2017
13 MIREA Siminica Senator PSD din data de 26.04.2017
14 NOVÁK Csaba-Zoltán Senator UDMR din data de 26.04.2017
15 PĂNESCU Doru-Adrian Senator PSD din data de 26.04.2017
16 RĂDULESCU Dan-Răzvan Deputat USR din data de 26.04.2017
17 ŞARAPATIN Elvira Deputat PSD din data de 26.04.2017
18 STANCIU-VIZITEU Lucian-Daniel Deputat USR din data de 26.04.2017
19 TEIŞ Alina Deputat PSD din data de 27.09.2017
20 VEXLER Silviu Deputat Minoritati din data de 26.04.2017




Go to top