Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

 Legislatura
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

CAMERELE FEDERALE

http://www.fed-parl.be

Camera Reprezentanţilor

http://www.dekamer.be/

http://www.lachambre.be/

Senat

http://www.senate.be/

Grupul parlamentar de prietenie cu Belgia

Vicepreşedinte
Secretar
Membri
3 BALINT Liviu-Ioan Deputat PSD din data de 26.04.2017
4 BOTEZ Mihai-Cătălin Deputat USR din data de 26.04.2017
5 BUDĂI Marius-Constantin Deputat PSD din data de 26.04.2017
6 CREŢU Gabriela Senator PSD din data de 26.04.2017
7 FIRCZAK Iulius Marian Deputat Minoritati din data de 26.04.2017
8 FLOREA Oana-Consuela Deputat PSD din data de 26.04.2017
9 HĂRĂTĂU Elena Deputat PSD din data de 14.11.2018
10 MAREŞ Mara Deputat PNL din data de 26.04.2017
11 MÁRTON P. Árpád-Francisc Deputat UDMR din data de 26.04.2017
12 MOHACI Mihai Deputat PRO EU din data de 26.04.2017
13 NECHIFOR Cătălin-Ioan Deputat PRO EU din data de 26.04.2017
14 NIȚĂ Ilie Senator ALDE din data de 26.04.2017
15 PIRTEA Marilen - Gabriel Deputat PNL din data de 26.04.2017
16 ŞOPTICĂ Costel Senator PNL din data de 26.04.2017
17 VALECA Şerban-Constantin Senator PSD din data de 26.04.2017
18 VÎLCEANU Dan Deputat PNL din data de 26.04.2017




Go to top