Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK


Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

Adunarea Naţională

http://www.dz-rs.si/

Consiliul Naţional

http://www.ds-rs.si/



 Legislatura
Select 21.12.2020 - 20.12.2024
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Grupul parlamentar de prietenie cu Slovenia

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 ACHIŢEI Vasile-Cristian Senator PNL din data de 11.05.2021
5 ALBIŞTEANU Mihail Deputat AUR din data de 11.05.2021
6 ALBOTĂ Emil-Florin Deputat PSD din data de 11.05.2021
7 BLAGA Daniel-Codruţ Deputat USR din data de 11.05.2021
8 BOLA Bogdan-Alexandru Deputat PNL din data de 11.05.2021
9 BOTEZ Mihai-Cătălin Deputat USR din data de 11.05.2021
10 CALOTĂ Florică Ică Deputat PNL din data de 11.05.2021
11 GEORGESCU Nicolae Deputat PSD din data de 11.05.2021
12 GHERA Giureci-Slobodan Deputat Minorități din data de 11.05.2021
13 KÖNCZEI Csaba Deputat UDMR din data de 11.05.2021
14 MIREA Siminica Senator PSD din data de 11.05.2021
15 MIUŢESCU M. Gheorghe Adrian Deputat PNL din data de 11.05.2021
16 PURCĂRIN Bianca-Mihaela Senator PSD din data de 11.05.2021
17 RUSU Daniel-Gheorghe Deputat AUR din data de 11.05.2021
18 SOLOMON Adrian Deputat PSD din data de 11.05.2021
19 STATIVĂ Irinel Ioan Deputat PSD din data de 11.05.2021
20 STROE Ionuţ-Marian Deputat PNL din data de 11.05.2021




Go to top