Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

 Legislatura
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

Dieta Federală

http://www.bundestag.de

Consiliul Federal

http://www.bundesrat.de

Grupul parlamentar de prietenie cu Germania

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 ARCAŞ I. Viorel Senator PSD din data de 26.04.2017
5 BODE Lucian Nicolae Deputat PNL din data de 26.04.2017
6 BODOG Florian-Dorel Senator PSD din data de 26.04.2017
7 CAZAN Mircea-Vasile Senator PNL din data de 26.04.2017
8 CHERECHEŞ Viorica Deputat PNL din data de 26.04.2017
9 CIOLACU Ion-Marcel Deputat PSD din data de 26.04.2017
10 DIACONU Adrian-Nicolae Senator PSD din data de 26.04.2017
11 DOBROVIE Matei-Adrian Deputat PNL din data de 26.04.2017
12 GANEA Ion Senator PSD din data de 26.04.2017
13 GANŢ D. Ovidiu Victor Deputat Minoritati din data de 26.04.2017
14 IANCU Gh. Iulian Deputat PSD din data de 26.04.2017
15 MIHAIL Radu-Mihai Senator USR din data de 26.04.2017
16 NEAŢĂ Eugen Deputat PSD din data de 26.04.2017
17 NIȚĂ Ilie Senator ALDE din data de 26.04.2017
18 PĂLE Dănuţ Deputat PSD din data de 26.04.2017
19 PETRIC Octavian Deputat PRO EU din data de 26.04.2017
20 POPA Ştefan-Ovidiu Deputat PSD din data de 26.04.2017
21 ROTARU Alexandru Deputat PSD din data de 28.03.2018




Go to top