Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

 Legislatura
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

ADUNAREA NAŢIONALĂ

http://www.parlament.hu

Grupul parlamentar de prietenie cu Ungaria

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 BODEA Marius Deputat PNL din data de 26.04.2017
5 BOGDAN Gheorghe-Dănuţ Deputat PSD din data de 26.04.2017
6 BURCIU Cristina Deputat PSD din data de 26.04.2017
7 CÎMPEANU Sorin Mihai Deputat PRO EU din data de 26.04.2017
8 CSOKANY Petronela-Mihaela Deputat Minoritati din data de 26.04.2017
9 MANOLE Petre-Florin Deputat PSD din data de 26.04.2017
10 NICOARĂ Marius-Petre Senator Senatori neafiliați din data de 26.04.2017
11 POPA G. Cornel Senator PNL din data de 26.04.2017
12 POPESCU Nicolae-Daniel Deputat USR din data de 26.04.2017
13 RĂDUŢ Violeta Deputat PSD din data de 26.04.2017
14 SALAN Viorel Senator PSD din data de 26.04.2017
15 SĂMĂRTINEAN Cornel-Mircea Deputat PMP din data de 26.04.2017
16 SEIDLER Cristian-Gabriel Deputat USR din data de 26.04.2017
17 SOCOTAR Gheorghe-Dinu Deputat PSD din data de 26.04.2017
18 SOPORAN Aurel-Horea Senator PSD din data de 26.04.2017
19 SUCIU Matei Deputat PSD din data de 26.04.2017
20 TOMA Ilie Deputat PSD din data de 26.04.2017




Go to top