Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

 Legislatura
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

PARLAMENTUL ESTONIAN

http://www.riigikogu.ee

Grupul parlamentar de prietenie cu Estonia

Preşedinte
Secretar
Membri
3 CHICHIRĂU Cosette-Paula Deputat USR din data de 26.04.2017
4 CHIRTEŞ Ioan-Cristian Senator PNL din data de 26.04.2017
5 CODREANU Constantin Deputat PMP din data de 26.04.2017
6 CULEAFĂ Mihai Deputat PNL din data de 26.04.2017
7 DUNCA Marius-Alexandru Senator PSD din data de 26.04.2017
8 DURUȘ Vlad-Emanuel Deputat USR din data de 26.04.2017
9 GĂINĂ Mihăiţă Deputat Deputaţi neafiliaţi din data de 26.04.2017
10 GHEORGHE Tinel Deputat PNL din data de 26.04.2017
11 IANCU Marius-Ionel Deputat PSD din data de 26.04.2017
12 IRIZA Scarlat Senator PSD din data de 26.04.2017
13 MARCIU Ovidiu-Cristian-Dan Senator PSD din data de 26.04.2017
14 MUŞOIU Ştefan Deputat PSD din data de 26.04.2017
15 PAMBUCCIAN V. Varujan Deputat Minoritati din data de 26.04.2017
16 RADU Anişoara Deputat PSD din data de 26.04.2017
17 ŞERBAN Ciprian-Constantin Deputat PSD din data de 26.04.2017
18 STROE Ionuţ-Marian Deputat PNL din data de 26.04.2017
19 VASILICĂ Radu Costin Deputat PSD din data de 26.04.2017




Go to top