Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

 Legislatura
Select 20.12.2016 - 20.12.2020
Select 19.12.2012 - 19.12.2016
Select 15.12.2008 - 18.12.2012
Select 13.12.2004 - 14.12.2008
Select 11.12.2000 - 12.12.2004
Select 22.11.1996 - 10.12.2000
Select 16.10.1992 - 21.11.1996
Select 09.06.1990 - 15.10.1992

Parlamentarii pentru Acţiune Glo

Contact:

PARLAMENTUL

http://www.saeima.lv

Grupul parlamentar de prietenie cu Letonia

Preşedinte
Vicepreşedinte
Secretar
Membri
4 ADNAGI Slavoliub Deputat Minoritati din data de 26.04.2017
5 BĂDĂLĂU I. Niculae Senator PSD din data de 26.04.2017
6 DINICĂ Silvia-Monica Senator USR din data de 26.04.2017
7 GAVRILESCU Graţiela-Leocadia Deputat ALDE din data de 26.04.2017
8 GHERMAN Dumitru Deputat PSD din data de 27.09.2017
9 ION Stelian-Cristian Deputat USR din data de 26.04.2017
10 MEIROŞU Marilena-Emilia Deputat PRO EU din data de 26.04.2017
11 NICOARĂ Romeo-Florin Deputat PNL din data de 26.04.2017
12 PAU Radu-Adrian Deputat PRO EU din data de 26.04.2017
13 POP Andrei Deputat PSD din data de 26.04.2017
14 PREDOIU Marian-Cătălin Deputat PNL din data de 26.04.2017
15 ROTARU Ion Senator PSD din data de 26.04.2017
16 ŞERBAN Ciprian-Constantin Deputat PSD din data de 26.04.2017
17 ŞOVĂIALĂ Constantin Deputat PNL din data de 26.04.2017
19 STĂNESCU Alexandru Deputat PSD din data de 26.04.2017
18 STĂNESCU Paul Senator PSD din data de 26.04.2017
20 TÁNCZOS Barna Senator UDMR din data de 26.04.2017




Go to top