Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Lista Legislație

Filtrează după perioadă
Filtrează după locație
Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita Nasaud Botosani Braila Brasov Bucuresti Ilfov Buzau Calarasi Caras Severin Cluj Constanta Covasna Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Harghita Hunedoara Ialomita Iasi Ilfov Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt Prahova Salaj Satu Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Valcea Vaslui Vrancea

*Căutarea după adresă fără selectarea circumscripției electorale va returna rezultate din orice circumscripție electorală, deoarece există situații în care o localitate cu numele sau strada specificată mai sus să se regăsească în mai multe circumscripții electorale.

# Numele Data Nașterii Circumscripție Grup
1 Gheorghe MARIN 01.10.1952 Circumscripţia electorală nr.03 Argeş Grupul parlamentar al Partidului Social Democrat
2 Ion POPA 04.09.1967 Circumscripţia electorală nr.03 Argeş Grupul parlamentar al Partidului Naţional Liberal
3 Cristina-Mariana STOCHECI 01.07.1972 Circumscripţia electorală nr.03 Argeş Grupul parlamentar al Partidului Social Democrat
4 Şerban-Constantin VALECA 23.06.1956 Circumscripţia electorală nr.03 Argeş Grupul parlamentar al Partidului Social Democrat
# Numele Data Nașterii Circumscripție Partid
1 Gheorghe MARIN 01.10.1952 Circumscripţia electorală nr.03 Argeş Partidul Social Democrat
2 Ion POPA 04.09.1967 Circumscripţia electorală nr.03 Argeş Independent
3 Cristina-Mariana STOCHECI 01.07.1972 Circumscripţia electorală nr.03 Argeş Partidul Social Democrat
4 Şerban-Constantin VALECA 23.06.1956 Circumscripţia electorală nr.03 Argeş Partidul Social Democrat
Go to top