Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Fisa Senator Victor CIORBEA

Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr.42 Bucureşti,colegiul 7,
în data de 09.12.2012 validat la data de 19.12.2012
Formaţiunea politică: Partidul Naţional Liberal Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al Partidului Naţional Liberal
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisii comune:
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Istoric activitate parlamentară:
Camera De la Până la
Senat 19.12.2012 08.04.2014
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Comisia pentru politică externă Membru, de la data de 20.12.2012 până la data de 08.04.2014
Comisia de validare Membru, de la data de 19.12.2012 până la data de 08.04.2014
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Istoric Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Țărilor de Jos (Olanda) Membru, de la data de 07.02.2013 până la data de 08.04.2014
Grupul parlamentar de prietenie cu Franta (Senat) Membru, de la data de 24.04.2013 până la data de 08.04.2014
Istoric Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Go to top