Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Fisa Senator Cătălin Lucian ILIESCU

Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr.42 Bucureşti,
în data de 11.12.2016 validat la data de 26.06.2019
Formaţiunea politică: Partidul Mișcarea Populară Grupul parlamentar: Senatori neafiliați ( )
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisia pentru comunicații și tehnologia informației Membru, de la data de 03.07.2019
Comisii comune:
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Istoric activitate parlamentară:
Camera Camera Până la
Senat 26.6.2019 d.M.yyyy
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Go to top