Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Viorel ŞTEFANViorel ŞTEFAN

Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr. 18 Galați,
în data de - validat la data de - Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr. 18 Galați,
în data de - validat la data de -
Formaţiunea politică: Partidul Democraţiei Sociale din România Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al Partidului Social Democrat
Formaţiunea politică: Partidul Social Democrat Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al Partidului Social Democrat
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisii comune:
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Istoric activitate parlamentară:
Camera De la Până la
Senat 19.12.1996 10.12.2000
Senat 11.12.2000 12.12.2004
Senat 13.12.2004 14.12.2008
Camera Deputaţilor 15.12.2008 18.12.2012
Camera Deputaţilor 19.12.2012 19.12.2016
Camera Deputaţilor 20.12.2016 24.06.2019
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Istoric Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Istoric Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Go to top