Declarațiile de avere/interese ale membrilor Consiliului Național de Integritate în mandatul 2014 – 2018

 

Nume și prenume

Funcția

Declarații de avere

Declarații de interese

Stan Bogdan

Președinte A.N.I.

15.06.2015;06.01.2016;13.06.2016;11.06.2018;14.06.2019;13.01.2020

15.06.2015;06.01.2016;13.06.2016;11.06.2018;14.06.2019;13.01.2020

Moise Florin-Ionel

Vicepreședinte

07.12.2017;03.05.2018;14.06.2019;03.06.2020

07.12.2017;03.05.2018;14.06.2019;03.06.2020

Alin Lucian Emanuel Antochi

membru titular

 

 

Mihai Diaconu

membru titular

16.02.2016

16.02.2016

Călin Bogdan Găurean

membru titular

22.12.2014;15.06.2015;15.06.2016;15.06.2017;15.06.2018;28.12.2018;30.03.2020;15.06.2020

22.12.2014;15.06.2015;15.06.2016;15.06.2017;15.06.2018;28.12.2018;30.03.2020;15.06.2020

Tiberius Florin Tănase

membru titular

08.01.2015;15.06.2015;15.06.2016;15.06.2017;07.01.2019

08.01.2015;15.06.2015;15.06.2016;15.06.2017;07.01.2019

Péter Zsuzsánna

membru titular

03.03.2015;08.06.2015;10.06.2016;14.06.2017;25.05.2018;04.01.2019;23.03.2020;03.06.2020

03.03.2015;08.06.2015;10.06.2016;14.06.2017;25.05.2018;04.01.2019;23.03.2020;03.06.2020

Lándanyi László Zsolt

membru titular

05.03.2015;15.06.2016;07.06.2017;13.06.2018;20.12.2018

05.03.2015;15.06.2016;07.06.2017;13.06.2018;20.12.2018

Xenia Cosette Lupulescu (Teodorescu)

membru titular

22.12.2014;15.06.2015;15.06.2016;15.06.2018;27.12.2018

22.12.2014;15.06.2015;15.06.2016;15.06.2018; 27.12.2018

Viorel Miron

membru titular

23.04.2015;15.06.2017;19.06.2018;27.12.2018;30.03.2020;11.06.2020

23.04.2015;15.06.2017;19.06.2018;27.12.2018;30.03.2020;11.06.2020

Emil Drăghici

membru titular

24.04.2015;15.06.2016;12.06.2017;15.06.2018;12.06.2019

24.04.2015;15.06.2016;12.06.2017;15.06.2018;12.06.2019

Ion-Claudiu Teodorescu

membru titular

25.02.2015;29.05.2015

25.02.2015;29.05.2015

Ilie Gavril Bolojan

membru titular

 

 

Valerica Secoșan

membru titular

14.06.2016;08.06.2017;30.05.2018;16.01.2019

14.06.2016;08.06.2017;30.05.2018;16.01.2019

Chioveanu Paul

membru titular

06.07.2016;12.06.2017;14.06.2018;16.01.2019

06.07.2016;12.06.2017;14.06.2018;16.01.2019

Roșoagă Adrian Ionuț

membru titular

31.03.2020;23.06.2020

31.03.2020;23.06.2020

Costin Mitică

membru titular

07.04.2020;15.06.2020

07.04.2020;15.06.2020

Tuleașcă Luminița

membru titular

19.06.2020

19.06.2020

Diaconescu Carmen Cynthia

membru

06.04.2020;12.06.2020;23.06.2020

06.04.2020;12.06.2020

Marin Lilia

membru

31.03.2020;15.06.2020

31.03.2020;15.06.2020

Chirilă Feodor

membru

23.06.2020

 

 

 

 

 

Alina Barbu

membru supleant

16.12.2014;29.05.2015;30.05.2016;05.05.2017;06.06.2017

16.12.2014;29.05.2015;30.05.2016;05.05.2017

Dumitru Ilie Răsvan

membru supleant

01.03.2016;07.06.2017;03.01.2019

01.03.2016;07.06.2017;03.01.2019

Iuliana Cristina Grigorescu (Păduraru)

membru supleant

25.02.2015;29.10.2015;15.06.2015

25.02.2015;29.10.2015;15.06.2015

Gabriel Lungu

membru supleant

04.03.2015;19.05.2015;02.06.2016;14.06.2017;14.06.2018

04.03.2015;19.05.2015;02.06.2016;14.06.2017;14.06.2018

Novak Levente

membru supleant

21.04.2015;15.06.2015;15.06.2016;15.06.2017;21.06.2018

21.04.2015;15.06.2015;15.06.2016;15.06.2017;21.06.2018

Elena-Alexandra Calistru

membru supleant

06.01.2015;20.06.2018;03.01.2019

06.01.2015;20.06.2018;03.01.2019

Gyözö István Barczi

membru supleant

28.04.2015;09.06.2015;15.06.2016;13.06.2018;28.12.2018

28.04.2015;09.06.2015;15.06.2016;13.06.2018;28.12.2018

Sergiu Țâra

membru supleant

16.03.2015;10.06.2015;10.06.2016;09.06.2017;19.06.2018;13.06.2019;21.04.2020;12.06.2020

16.03.2015;10.06.2015; 10.06.2016;09.06.2017;19.06.2018;13.06.2019;21.04.2020;12.06.2020

Georgeta Gravrilă

membru supleant

23.04.2015;16.01.2019

23.04.2015;16.01.2019

Ion Georgescu

membru supleant

 

 

Remus Alexandru Moldoveanu

membru supleant

09.03.2016;30.05.2017;12.06.2018;12.12.2018

09.03.2016;30.05.2017;12.06.2018;12.12.2018

Crina Mihaela Letea

membru supleant

15.06.2015;24.06.2016;15.06.2017;30.05.2018;07.06.2019;05.07.2019;27.05.2020

15.06.2015;24.6.2016;15.06.2017;30.05.2018;07.06.2019;27.05.2020

 

Nu mai sunt membri CNI

 

Nume și penume

Funcția

Declarații de avere

Declarații de interese

Obs.

Simona Maya Teodoroiu

membru titular

26.02.2015

26.02.2015

Demisie

Dumitru Cătălin Antoanid

membru titular

 

 

Demisie

Ciprian Ciucu

membru titular

29.01.2015;14.10.2015;15.03.2016

29.01.2015;20.04.2016

Demisie

Georgescu Horia

Președinte

04.06.2015

04.06.2015

 

 

 

Ion Damian

membru supleant

 

 

Demisie

Adrian Țuțuianu

membru supleant

 

 

Demisie

 

Declarațiile de avere/interese ale membrilor Consiliului Național de Integritate în mandatul noiembrie 2010 - 2014