Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Fisa Senator Mara MAREŞ

Parlamentar ales in în data de - validat la data de -
Formaţiunea politică: Partidul Naţional Liberal Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al Partidului Naţional Liberal
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisii comune:
Comisia parlamentară de anchetă pentru investigarea eventualelor nereguli și fraude semnalate în spațiul public cu ocazia derulării procesului electoral la alegerile din 26 mai 2019 Membru, de la data de 26.06.2019
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Pakistan Preşedinte, de la data de 14.11.2018
Grupul parlamentar de prietenie cu Costa Rica Membru, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Belgia Membru, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu India Vicepreşedinte, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Țărilor de Jos (Olanda) Membru, de la data de 26.4.2017
Istoric activitate parlamentară:
Camera Camera Până la
Camera Deputaţilor 20.12.2016 d.M.yyyy
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Go to top