Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Fisa Senator Cosette-Paula CHICHIRĂU

Parlamentar ales in în data de - validat la data de -
Formaţiunea politică: Partidul "Uniunea Salvați România” Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al Uniunii Salvaţi România (Vicelider)
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisii comune:
Comisii speciale:
Comisia specială comună a Camerei Deputaţilor şi Senatului pentru controlul execuției bugetelor anuale ale Curții de Conturi Membru, de la data de 04.07.2018
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Estonia Membru, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Polonia Membru, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Danemarca Membru, de la data de 26.4.2017
Istoric activitate parlamentară:
Camera Camera Până la
Camera Deputaţilor 20.12.2016 d.M.yyyy
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Go to top