Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Fisa Senator Steluţa-Gustica CĂTĂNICIU

Parlamentar ales in în data de - validat la data de -
Formaţiunea politică: Alianta Liberalilor si Democratilor Grupul parlamentar: Grupul parlamentar PRO Europa
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisii comune:
Comisia specială de anchetă a Senatului și Camerei Deputaților pentru verificarea aspectelor ce țin de organizarea alegerilor din 2009 și de rezultatul scrutinului prezidențial Vicepreşedinte, de la data de 17.05.2017
Comisii speciale:
Comisia specială comună a Camerei Deputaţilor şi Senatului pentru sistematizarea, unificarea şi asigurarea stabilităţii legislative în domeniul justiţiei. Secretar, de la data de 04.10.2017
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Egipt Membru, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Franta (Camera Deputatilor) Membru, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Austria Membru, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Elvetia Membru, de la data de 26.4.2017
Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Istoric activitate parlamentară:
Camera De la Până la
Camera Deputaţilor 20.12.2016 d.M.yyyy
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Comisia specială comună a Camerei Deputaţilor şi Senatului pentru sistematizarea, unificarea şi asigurarea stabilităţii legislative în domeniul justiţiei. Membru, de la data de 27.09.2017 până la data de 03.10.2017
Istoric Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Istoric Delegațiile Parlamentului României la organizații parlamentare internaționale:
Go to top