Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Fisa Senator Romeo-Florin NICOARĂ

Parlamentar ales in în data de - validat la data de -
Formaţiunea politică: Partidul Naţional Liberal Grupul parlamentar: Grupul parlamentar al Partidului Naţional Liberal
Biroul permanent:
Comisii permanente:
Comisii comune:
Comisii speciale:
Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state:
Grupul parlamentar de prietenie cu Indonezia Preşedinte, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Egipt Vicepreşedinte, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Letonia Membru, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Panama Vicepreşedinte, de la data de 26.4.2017
Grupul parlamentar de prietenie cu Irlanda Membru, de la data de 26.4.2017
Istoric activitate parlamentară:
Camera Camera Până la
Senat 15.12.2008 18.12.2012
Camera Deputaţilor 19.12.2012 19.12.2016
Camera Deputaţilor 20.12.2016 d.M.yyyy
Istoric Biroul permanent:
Istoric Comisii permanente:
Istoric Comisii comune:
Istoric Comisii speciale:
Go to top