Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Comisia pentru mediu

Sample avatar Group
MUREŞAN Claudiu-Marinel

Preşedinte
din 02.02.2022

grup USR

Sample avatar Group
DOGARIU Eugen

Vicepreşedinte
din 08.12.2021

grup PSD

Sample avatar Group
BÎCA Iulian-Mihail

Secretar
din 21.02.2022

grup PNL

Sample avatar Group
BUSUIOC Andrei

Membru
din 22.12.2020

grup AUR

Sample avatar Group
DENEŞ Ioan

Membru
din 22.12.2020

grup PSD

Sample avatar Group
DUNCA Marius-Alexandru

Membru
din 14.02.2022

grup PSD

Sample avatar Group
IORDACHE Ion

Membru
din 22.12.2020

Sample avatar Group
LÁSZLÓ Attila

Membru
din 23.05.2022

grup UDMR

Sample avatar Group
OPRINOIU Aurel

Membru
din 22.12.2020

grup USR

Sample avatar Group
PAULIUC Nicoleta

Membru
din 22.12.2020

grup PNL

Sample avatar Group
POPESCU Ion-Dragoș

Membru
din 22.12.2020

Sample avatar Group
PUIU Ovidiu

Membru
din 22.12.2020

grup PSD

Sample avatar Group
VEŞTEA Mihail

Membru
din 21.02.2022

grup PNL


Comunicate de presă

Contact

Tel: 021 414 26 69
Fax: 021 414 29 58
E-mail: comisiamediu@senat.ro
Go to top