Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Biroul Permanent

Sample avatar Group
MELEŞCANU Teodor-Viorel

Preşedinte
din 10.09.2019

Sample avatar Group
CAZANCIUC Robert-Marius

Vicepreşedinte
din 02.09.2019

grup PSD

Sample avatar Group
CORLĂŢEAN Titus

Vicepreşedinte
din 02.09.2019

grup PSD

Sample avatar Group
VALECA Şerban-Constantin

Vicepreşedinte
din 21.11.2018

grup PSD

Sample avatar Group
GORGHIU Alina-Ştefania

Vicepreşedinte
din 03.09.2018

grup PNL

Sample avatar Group
GANEA Ion

Secretar
din 03.09.2018

grup PSD

Sample avatar Group
PAVEL Marian

Secretar
din 03.09.2018

grup PSD

Sample avatar Group
VELA Ion Marcel

Secretar
din 26.09.2018

grup PNL

Sample avatar Group
DINICĂ Silvia-Monica

Secretar
din 04.02.2019

grup USR

Sample avatar Group
DUNCA Marius-Alexandru

Chestor
din 02.09.2019

grup PSD

Sample avatar Group
STĂNESCU Paul

Chestor
din 02.09.2019

grup PSD

Sample avatar Group
POPA G. Cornel

Chestor
din 03.09.2018

grup PNL

Sample avatar Group
TÁNCZOS Barna

Chestor
din 03.09.2018

grup UDMR


Comunicate de presă

Contact

Go to top