Senatul României
Limba:
RO EN
Tipăreşte
Comisia pentru învăţământ, ştiinţă, tineret şi sport

POP Liviu-Marian

Preşedinte
din 01.02.2018
grup PSD

NOVÁK Csaba-Zoltán

Vicepreşedinte
din 22.12.2016
grup UDMR

SBÎRNEA Liliana

Secretar
din 17.09.2018
grup PSD

ALEXANDRESCU Vlad-Tudor

Membru
din 24.09.2018
grup USR

COSTOIU Mihnea-Cosmin

Membru
din 22.12.2016
grup PSD

CRAIOVEANU Elena-Lavinia

Membru
din 22.12.2016
grup PSD

GOȚIU Remus Mihai

Membru
din 22.12.2016
grup USR

HADÂRCĂ Ion

Membru
din 22.12.2016
grup ALDE

IORDACHE Virginel

Membru
din 11.09.2018
grup PSD

PĂNESCU Doru-Adrian

Membru
din 05.12.2018
grup PSD

VELA Ion Marcel

Membru
din 02.10.2018
grup PNL


Go to top