Site-ul Senatului României folosește cookie. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosiri cookie-urilor conform OUG 13/24.04.2012 și REGULAMENTUL (UE) 2016/679. OK

Comisia pentru buget, finanţe, activitate bancară şi piaţă de capital

Sample avatar Group
NEAGU Nicolae

Preşedinte
din 21.02.2022

grup PNL

Sample avatar Group
PANDEA Ciprian

Vicepreşedinte
din 01.09.2021

grup PNL

Sample avatar Group
CRISTESCU Ionel-Dănuț

Secretar
din 22.12.2020

grup PSD

Sample avatar Group
CÎȚU Florin-Vasile

Membru
din 22.12.2020

grup PNL

Sample avatar Group
DĂNEASĂ Mircea

Membru
din 22.12.2020

grup AUR

Sample avatar Group
DOGARIU Eugen

Membru
din 06.09.2022

grup PSD

Sample avatar Group
DRAGU Anca Dana

Membru
din 21.03.2022

grup USR

Sample avatar Group
LÁSZLÓ Attila

Membru
din 23.05.2022

grup UDMR

Sample avatar Group
MATIEŞ Călin-Gheorghe

Membru
din 22.12.2020

grup PSD

Sample avatar Group
MIRCESCU Ion-Narcis

Membru
din 22.12.2020

grup USR

Sample avatar Group
MUREŞAN Claudiu-Marinel

Membru
din 22.12.2020

grup USR

Sample avatar Group
NAZARE Alexandru

Membru
din 06.09.2022

grup PNL

Sample avatar Group
OPREA Ştefan-Radu

Membru
din 22.12.2020

grup PSD

Sample avatar Group
VEŞTEA Mihail

Membru
din 22.12.2020

grup PNL


Comunicate de presă

Contact

  
Tel: 021 312 02 98
Fax: 021 314 80 75
E-mail: comisiabuget@senat.ro
Go to top