Data naşterii: 30.05.1974
  Doina-Elena FEDEROVICI
 
Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr.07 Botoşani,
în data de 11.12.2016 validat la data de 21.12.2016

 
Formaţiunea politică: sigla Partidul Social Democrat
Grupul parlamentar: sigla Grupul parlamentar al Partidului Social Democrat
Biroul permanent:
Chestor 21.12.2016

 Comisii permanente:
Comisia de validare - Membru, de la data de 21.12.2016







Istoric activitate parlamentară:
CameraDe laPână la
Senat19 Dec 201219 Dec 2016
Senat21 Dec 2016 


Istoric Comisii permanente:
Comisia pentru egalitatea de şanse - Membru, de la data de 22.12.2016 până la data de 4.1.2017
Comisia juridică, de numiri, disciplină, imunităţi şi validări - Membru, de la data de 22.12.2016 până la data de 1.2.2017





Adresa poştală: Calea 13 Septembrie 1-3, sector 5, Bucureşti, 050711; Centrala: +40 21 414 1111 +40 21 316 0300.
Hartă Site
Go to top